Par uzņēmumu

Eleganti risinājumi, ātra izpilde, garantēts rezultāts
Uzņēmums uzsāka darbu 2004. gadā, jau sākotnēji specializējoties tikai komercīpašumu pārdošanā
SMART - Formula
Darba gadu gaitā es esmu izveidojis kolektīvu, ar ko var operatīvi risināt nestandarta uzdevumus un ātri realizēt oriģinālas idejas, kuru rezultāti dažkārt pārsniedz klientu cerēto. Man tā ir labākā atdeve
Jevgenijs Šihmans
Silver Fox dibinātājs, valdes priekšsēdētājs
Smart property
Katrs Silver Fox piedāvājums ir detalizēti izstrādāts. Mēs protam izvērtēt objekta iegādes iespējamos riskus, ienesīgumu un turpmāko attīstības potenciālu. Ja ar mūsu pieredzi nepietiek, mēs piesaistām nepieciešamos profesionāļus. Jūs varat pievērsties savam biznesam, kamēr mēs nodarbojamies ar nekustamo īpašumu.
Smart people
Starpniecības pakalpojumu sniegšanai nekustamo īpašumu tirgū ir sava specifika, ko ne katrs var izprast un piedāvāt. Šī joma prasa aizrautību, milzīgu uzmanību pret detaļām, dziļu izpratni par dažādām biznesa nozarēm , augstu profesionalitāti un vēlmi uzvarēt. Tieši tāda ir Silver Fox komanda. Tieši to mūsos novērtē klienti.
Smart approach
Mēs zinām, ka klienta vēlmju izpratne un objekta piemeklēšana ir tikai ledāja redzamā daļa. Investīciju risinājumi ietver veselu virkni uzdevumu. Darījumam nepieciešamā risinājumu kompleksa pilnvērtīga izstrāde prasa tālredzību, pacietību un ilggadīgu darba pieredzi. Tas ir tas, pēc kā klienti nāk pie mums.
Smart results
Mēs veidojam ilgtermiņa attiecības ar pircējiem un pārdevējiem, individuāli strādājot ar katru pieprasījumu. Veiksmīgs darījums un apmierināts klients – lūk, uz ko mēs tiecamies. Mūsu reputāciju tirgū apstiprina mūsu klientu rekomendācijas.
Uzdodiet jautājumu par komercīpašuma pirkšanu vai pārdošanu Silver Fox speciālistam
Silver Fox speciālists sazināsies ar Jums
Pircējiem
Pircējiem
Mēs atklājam komercīpašumu potenciālu. Jūs – sasniedzat savus mērķus.
Investīcijas ienesīgā nekustamā īpašumā ir tradicionāls kapitāla saglabāšanas un ilgtermiņa pieauguma nodrošināšanas instruments. Ieguldījumi apbūves projektos ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā gūt augstus ienākumus.
Vairāk
Pārdevējiem
Bagāta pieredze ir profesionālas pieejas garantija darbā ar jūsu objektu.
Strādājot ar plašu potenciālo klientu tīklu, mēs realizēsim jūsu objektu, ja to ir iespējams pārdot šodienas tirgus apstākļos. Mēs garantējam profesionālu pieeju analizējot objektu un sagatavojot to pārdošanai. Darbā ar Silver Fox objektu īpašnieki sevišķi novērtē pacietību un plašu pieredzi pārrunu vadīšanā.
Vairāk
Mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Uzzināt vairāk.