Kā mēs strādājam

  • Pircējiem
  • Pārdevējiem
1
Sākotnējā konsultācija

Mēs izanalizēsim jūsu vēlmes un noskaidrosim, kam jūs dodat priekšroku. Sniegsim konsultāciju jūs interesējošos jautājumos par vietējo tirgu un noformulēsim objektu atlases kritērijus.

2
Objektu atlase un scenāriju analīze

Mēs ne tikai piemeklēsim Jūsu vēlmēm un prasībām atbilstošus objektus, bet arī detalizēti izanalizēsim to reālo ienesīgumu un paredzamo atdevi.

Piedāvāsim optimālu darījuma struktūru. Nepieciešamības gadījumā ,piesaistīsim savus partnerus.

3
Pārrunu vadīšana

Mēs cenšamies pēc iespējas ātrāk organizēt tiešu tikšanos ar pārdevēju. Viegli orientējoties vietējā specifikā, mēs uzņemamies pārrunu organizēšanu un vadīšanu. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim finansējuma piesaistīšanā.

4
Darījuma kārtošana

Mēs uzņemamies pilnu pakalpojumu kompleksu — objekta tehnisko, juridisko un finansiālo analīzi, darījumu dokumentu sagatavošanas procesa organizēšanu, kā arī visu darījuma posmu koordinēšanu līdz pat objekta nodošanai.

5
Pakalpojumi pēc pārdošanas

Piemeklēsim piegādātājus objekta administratīvajai apkalpošanai un pārvaldīšanai, nepieciešamības gadījumā piesaistīsim būvniekus, arhitektus, finansistus, apdrošinātājus, juristus un citus nepieciešamos speciālistus. Palīdzēsim saņemt uzturēšanās atļauju.

1
Sākotnējā konsultācija

Mēs analizējam objektu, pārbaudām dokumentāciju un tā juridisko statusu.

Pēc jūsu vēlmju uzklausīšanas mēs sniegsim mūsu redzējumu par nekustamā īpašuma realizācijas iesējām, konsultēsim jūs par pašreizējo tirgus stāvokli un apspriedīsim objekta pārdošanas plānu.

2
Detalizēta analīze

Veicamobjekta reālā un potenciālā ienesīguma analīzi atkarībā no dažādiem tā attīstības scenārijiem. Šajā posmā mēs izlemjam, kādi mārketinga pasākuminepieciešami objekta pārdošanai.

3
Darbs ar pircējiem

Operatīvi informējam potenciālos pircējus par jaunu objektu tirgū. Intereses gadījumā mēs cenšamies iespējami drīz organizēt pircēja tiešu tikšanos ar jums. Pateicoties bagātai pieredzei, mēs uzņemamies pārrunu organizēšanu un vadīšanu.

4
Darījuma veikšana

Darījuma gaitā Silver Fox sniedz pilnu pakalpojumu kompleksu – darījuma dokumentu sagatavošanas organizēšanu , kā arī visu darījuma posmu izpildes koordinēšanu līdz pat objekta nodošanai.

5
Pakalpojumi pēc pārdošanas

Ja vēlēsieties investēt atkal, mēs sniegsim Jums informāciju par iespējamiem variantiem tirgūun piemeklēsim jums jaunu objektu atbilstoši jūsu izvēlētajiem kritērijiem.

Pierakstities
jaunumu saņemšanai!
Uzziniet pirmais par uzņēmuma speciālajiem piedāvājumiem un saņemiet informāciju par komercīpašumu tirgu Latvijā
Mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Uzzināt vairāk.